İletişim Formu

Fayda

Genyap Wen Levent Residence'ta hayata yatırım yapın...

Genyap Wen Levent Residence merkezi konumu ve sunduğu özel ayrıcalıklarla keyifli bir yaşam vaat ediyor.

Genyap Wen Levent Residence, modern yaşamın tüm gereksinimlerini profesyonel ellerden sizlere ulaştırıyor. Modern yaşam alanlarının yanı sıra zamandan tasarruf etmenizi sağlayan imkanları hayatınıza değer katacak yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Genyap Wen Levent Residence'ta yaşam bir başka...

Genyap Wen Levent Residence mükemmel ayrıntıları ve güncellenen teknolojisiyle İstanbul’da yaşamı heyecan verici özel bir şölene dönüştürüyor. Resepsiyon ve concierge, araç kiralama ve havaalanı transferi, seyahat danışmanlığı, özel gün organizasyonu, misafirlerinize özel daire, boya ve tadilat, kuru temizleme, terzi ve lostra, çilingir ve daire temizlik hizmetleriyle yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Genyap Wen Levent Residence hayatı doyasıya yaşayıp, hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanız için sosyal olanaklar ile donatıldı.

Genyap Wen Levent Residence bir yandan şehrin merkezindeyken, diğer yandan şehrin karmaşasından ve sorunlarından uzakta sosyalleşebilme imkanı sunuyor. Sosyal hayatınızı dışarıda olduğu kadar proje içerisinde yaşayabileceğiniz çok çeşitli olanaklar sunan Genyap Wen Levent Residence, size ve sevdiklerinize şehrin dinamik enerjisini sürekli hissettirirken, aynı zamanda huzurlu ve keyif dolu zamanlar geçireceğiniz ortamlar yaratıyor. Havuz, sauna, fitness, Türk hamamı, pilates ve yoga stüdyosu, masaj ve dinlenme odasında vakit geçirebilir; kafe, restoran, hobi odası ya da cep sinemasında kendinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınız oyun parkı ve çocuk kulübünde doyasıya vakit geçirebilirler.