İletişim Formu

CATALOG

Şehir

Her şey evinizin yanı başında

Şehrin merkezinde, hayatı doyasıya yaşayın.

GENYAP Link Kağıthane konumu ile şehir hayatını yanı başınıza getirirken, yaşam alanında da farklı beklentilere yönelik alternatifler sunuyor. İstanbul'un gözde yatırım merkezlerinden Kağıthane'de bir yandan AVM, sinema, tiyatrolara; diğer yanda okul, hastane ve iş yerinize kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Link Kağıthane diğer taraftan içinde barındırdığı olanaklarla da tüm ihtiyaçlarınızı yaşam alanınıza taşıyor. İster kafede kahvenizi yudumlayın, isterseniz spor yapın; seçim sizin.

Yaşamdan kopmadan şehirle iç içe bir hayat tarzı sunan Link Kağıthane farklı bir İstanbul deneyimine davet ediyor. Sevdiklerinizle vakit geçirebilmeniz, kendinize vakit ayırabilmeniz için zaman ve mekan konusunda hayatınızı kolaylaştırıyor. Metroya yalnızca 300 metre mesafede olan Link Kağıthane, İstanbul'un en uzak köşelerine bile trafikte vakit kaybetmeden ulaşmanızı sağlıyor.

İstanbul'un merkezinde konumlanan Link Kağıthane şehir hayatını yanı başınıza taşıyor. Şehir hayatına dilediğiniz gibi dahil olmakla birlikte 5.000 metrekarelik arazi alanıyla şehir hayatını da yaşam alanınıza taşıyor.

Çocuklarınızla birlikte şehrin keyfini doyasına yaşayın.

Link Kağıthane'de ihtiyacınız olan her şeyin çevrede bulunması, burayı benzersiz yapıyor. Metroya sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan Genyap Link Kağıthane, İstanbul'un en uzak noktalarına bile her yerden daha yakın!