İletişim Formu

CATALOG

Mekan

Mekan İle Eşsiz Bağ

İstediğinizde kabuğunuza çekilebileceğiniz özel alanlarla istediğinizde sosyal hayatın bir parçası olabileceğiniz alanların buluştuğu yer.

GENYAP Link Kağıthane rahat bir yaşam için düşünülmüş yerleşim planları ile her daire çeşidinde farklı beklentilerinize cevap veriyor. Sizin ve aileniz için en iyisi düşünülerek planlanan proje konfor ve kaliteyi buluşturuyor.

Otuz yılı aşkın tecrübesiyle GENYAP sizin beklentilerinize kulak vererek yaşam alanları tasarlıyor.

Sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmeniz için tasarlanan alanlarıyla Link Kağıthane kent dokusuna saygılı bir mimari tavırla tasarlandı.

Her yaşa hitap eden olanakları barındıran Link Kağıthane çocuklar için de keyifle vakit geçirebilecekleri alanlara sahip. Çocuklar parkta oynayabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, güven içinde yürüyüş yapabilirler.

Konforun ve şıklığın ön plana çıktığı yaşam alanlarıyla Link Kağıthane bambaşka bir mekan deneyimi sunuyor.

Modern çizgilerin hakim olduğu tarzıyla Link Kağıthane sıcak, taze ve ferah bir atmosfer sunuyor. Link Kağıthane'de sizin hayatınızı keyifle, konfor içinde yaşamınız her zaman için öncelikli. Günümüz dünyadaki gereksinimler doğrultusunda Link Kağıthane'deki yaşamınızdan her an keyif alacaksınız.