Kağıthane’nin Yeni Yaşam Projesi ‘Hasbahçe Kağıthane Evleri’ İle Hayata Geçiyor!

31 Mart 2017

Hasbahçe Kağıthane Evleri'nin yükselen değer olan Kağıthane’de 1 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’da yapılacak olan temel atma töreni ile yükselmeye başlıyor. Bölgenin önde gelen Gayrimenkul Yatırım firmaları olan GENYAP, BAUTİM VE ÖZMA proje ortaklığı yaparak, tüm vizyon ve uzmanlıklarını Hasbahçe Kağıthane Evleri projesinde birleştirdi.

Şehir merkezinde temiz bir hava, mavi bir gökyüzü, yeşillikler içinde özel bir koru ve göl manzarasına sahip, Avrupa standartlarına göre tasarlanmış Hasbahçe Kağıthane Evleri, prestijli bir yaşama sahip olmak isteyenlerin buluşma noktası… 2000 m2 arazi üzerinde 16.000 m2 inşaat alanına sahip Hasbahçe Kağıthane Evleri; 2 blok, 119 daire ve geniş dinlenme alanlarından oluşuyor. İstanbul’da rahatlık arayanların tercih ettiği 2+1 seçenekleri ise Hasbahçe Evleri nin detaylandırdığı ayrıcalıklardan biri. Her konutun penceresinden görünen şehir ve koru manzarasının yanı sıra; 500 m2 özenli peyzaj alanlarına sahip proje kapalı otoparkı, kapalı spor salonu ve çocuk oyun alanı ile hem yetişkinler hem çocuklar için huzur dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.

Büyükdere aksi üzerinde oluşturulan bağlantı yolları, Taksim-Maslak metro hattına bağlanan Mecidiyeköy – Kağıthane metro hattı, Kağıthane Beşiktaş tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktası kısa sürede istenilen noktaya ulaşmaya imkan sağlıyor.

Şehir merkezinde gürültüden ve kalabalıktan uzak bir yaşam hayal eden herkesi satış ofisimizden detaylı bilgi almaya ve öncelikli rezervasyon imkanıyla hayallerine kavuşmaya davet ediyoruz.

Kazandıran projelerimizle geleceğinize yatırım yapıyoruz.

Siz bizim ismimizi güven ile birleştirdiniz, biz de güveninizi kazanca dönüştürmeye devam edeceğiz.

Kazandıran Projeler