Gizlilik Politikası

Genyap, projeleri ile ilgili kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken şu prensipleri benimsemiştir:

Kullanıcımız olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında, abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz  kişisel bilgileriniz Genyap tarafından tamamen gizli tutulacak ve hiçbir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Genyap olarak, kullanıcılarımıza ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen durumlarda açıklama hakkına sahibiz:

A) Kullanıcımız, kişisel bilgilerinin paylaşılmasına izin veriyorsa,

B) Genyap’ın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcımızın, bizden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcımıza ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler, bazı zamanlarda kullanıcılarımızı hizmet ve çalışmalarımızdan, kullanıcımızın ilgisini çekebilecek içeriklerden haberdar etmek amacı ile kullanılacaktır. Ancak bu veriler sadece Genyap’a ait web sitesi, blog ve diğer online platformları (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest vb.)  tarafından kullanılacaktır.

Genyap, kişisel bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Genyap, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, gizlilik beyanımızda yapılacak güncellemelerle ilgililere duyurulur.